Archiwum aktualności

22.04.2017
Kontroluj swój dom w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie! Zarządzaj swoimi domowymi urządzeniami za pomocą kliknięcia na telefonie lub tablecie w zależności od Twoich potrzeb i planu dnia.
22.04.2017
Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Iglo-HS Idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru
20.04.2017
Otwórz bramę, drzwi garażowe i włącz światło w domu na chwilę przed powrotem. Zamknij wszystkie bramy i drzwi automatycznie po zaparkowaniu samochodu. Dzięki funkcji geolokalizacji możesz trzymać ręce na kierownicy, a Twoja brama otworzy się automatycznie
19.04.2017
TaHoma Premium sprawia, że Twój dom jest bardziej komfortowy, bezpieczny i ekonomiczny. Zautomatyzowane rolety, markizy, oświetlenie, ogrzewanie, bramy wjazdowe i garażowe działają zgodnie z Twoimi poleceniami - które możesz wydawać z dowolnego miejsca.
10.04.2017
Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę.
10.04.2017
Moskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami
07.02.2017
Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji
07.02.2017
Rolety tkaninowe to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Roleta wolnowisząca doskonale sprawdza się również jako ekran projekcyjny.
30.01.2017
7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm, 2 zaczepy antywyważeniowe, ciepłe ranki w standardzie.
19.10.2016
DRUTEX wprowadził do swojej oferty inteligentne rozwiązania pozwalające na zarządzanie stolarką okienno-drzwiową w domu za pomocą smartfona, tableta czy pilota i ich pełnej integracji z systemem alarmowym w pomieszczeniu.